Web Analytics

Luizi publikon foto përkrah Edi Ramës, bën pyetjen epike drejtuar fansave

Luiz Ejlli, fituesi i Big Brother VIP Albania ishte i ftuari në ‘podcast’-in e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama bashkë me kryetarin e sapo zgjedhur të Shkodrës, Benet Becin.

Pas intervistës me Ramës, Luizi ka realizuar edhe një fotografi me kryeministrin, të cilën e publikoi në llogarinë e tij në Instagram.

“Votoni se cilin dëshironi që të largoni”, ka shkruar Luizi në mbishkrimin e imazhit.

Ndërkohë, të shumta ishin pëlqimet dhe komentet sipër fotos brenda pak minutash.

Ndryshe, kujtojmë që eksperti i IT-së në Shqipëri, Tom Kallanxhi së fundmi zbuloi edhe shifrat marramendëse që këngëtari shkodran paguhet për një postim në Instagram.

Ai tha se aktualisht Luizi është në kulmin e famës dhe se një postim i tij kap shifrën e 10 mijë eurove. /Telegrafi/

Shiko foton:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Nga rubrika