Web Analytics

Luizi shkriu zemrat e të gjithëve me videon e ëmbël me vajzën e tij Luna Mari

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bene prinder per here te pare para pak muajve.

Vajza e tyre Luna Mari shpejt u be nje nga femijet me te dashur per publikun.

Luizi se fundmi publikoi nje video te embel me Lunen nga pushimet.

Videoja u pelqye mjaft shume nga fansat e tij te shumte.

Shiko videon:

Nga rubrika