Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Luizi thotë se ka dyshuar në ndjenjat e Kiarës

Ish-fituesi i “BBVA” sonte në post big brother u shpreh për herë të parë më ndryshe.

Luizi tha se ka dyshuar në Kiarën pas rikthimit për faktin se ka ndryshuar sjelljen.

Ndërkohë, një diskutim rreth kësaj teme e kishin edhe ish-banorët tjerë në studio dhe opinionistët.

Mendoni se e ka më të drejt Luizi dyshimin ndaj te fejuarës së tij?/Kosovarja/

Nga rubrika