Web Analytics

Luizi thotë se ka dyshuar në ndjenjat e Kiarës

Botuar nga: InfoKosova

Ish-fituesi i “BBVA” sonte në post big brother u shpreh për herë të parë më ndryshe.

Luizi tha se ka dyshuar në Kiarën pas rikthimit për faktin se ka ndryshuar sjelljen.

Ndërkohë, një diskutim rreth kësaj teme e kishin edhe ish-banorët tjerë në studio dhe opinionistët.

Mendoni se e ka më të drejt Luizi dyshimin ndaj te fejuarës së tij?/Kosovarja/

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT