Web Analytics

Luizi u pa në Shkodër me super veturë, e tregon vetë se e kujt ishte

Mbreme ne Post Big Brother Vip Albania pati debate te shumta mes ish banoreve.

Ishte Luizi qe si fitues i ketij edicioni te Big Brother Vip ka folur me shume rreth shume situatave.

Ai tha se kur ka dal ka lexuar gjera te shumta per te, mes tyre se kinse kapasur veture te shtrenjte dhe e ka fshehur.

Ai ka thene se vetura e tij ishte Golf 5 por ne Shkoder ka shkuar me veturen e burrit te tezes se Kiares.

Pasi ai ia ka ofruar per te shkuar ne Shkoder me urgjence pasi e kishte nenen e semure.

Ndryshe, Olta dhe Zhaklina e kane sulmuar Kiaren duke i thene se po e shfrytezon per fame Luizin.

Nga rubrika