Web Analytics

Luizi zbulon një prej strategjive që kishe bërë brenda BB VIP

Luiz Ejlli tani po e shijon famën dhe simpatinë jashtë shtëpisë së famshme ku e arriti gjithë këtë sukses.

Sonte, në Post BB VIP këngëtari ka treguar një prej strategjive të tij, shkruan “Kosovarja”.

Ai tha se ngjyrosja e flokëve ishte strategji për të marr vëmendje.

Këtë gjë edhe e pati arritur teksa bëhej lajm për guximin në ngjyrat që i bënte flokët./Kosovarja/

Nga rubrika