Web Analytics

Luizit i kërkojnë autograf, ai shkrin së qeshuri: Më duket vetja si Cristiano Ronaldo (Video)

Sonte është duke u mbajtur After Party Big Brother Vip Albania ku janë të ftuar të gjithë ish banorët.

Por, vëmendjen më të madhe padyshim po e merr Luiz Ejlli fitues i këtij edicioni dhe banori më i pëlqyer i publikut për katër muaj e gjysmë sa qëndroi në shtëpi.

Secila lëvizje që po bën këto ditë komentohet nga fansat e tij që dëshirojnë të shohin edhe jetën e tij jashtë dyerve të Big Brother.

Në festën ku po marrin pjesë një fans i ka kërkuar një autograf, ndërsa ia dha ai tha se po i duket vetja si Cristiano Ronaldo./InfoKosova/ Shiko videon:

Nga rubrika