Web Analytics

Lumbardhi ironizon me Kaderin para një publiku kaq të gjerë

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj janë cifti që u krijua brenda BBVK por që u komentuan një kohë edhe për ndarje.

Megjithatë, pas një distancimi ata kanë gjetur prapë komunikim duke u ribashkuar.

Ata madje shkuan edhe në pushime bashkë ku nga atje Lumbardhi publikoi një foto por vëmendje mori përshkrimi.

‘Tung tung zemër’ ka shkruar Lumi krahas fotove, frazë kjo që e ka përdorur Kaderi sa ishte pjesë e BBVK e me të cilën është bërë virale në rrjete sociale./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika