Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Mbahuni djema, Alba mahnit me foton e fundit

Alba Vukaj po vazhdon aventurën e saj të jetës luksoze duke eksploruar vende të ndryshme të botës, ndërsa vazhdon të mbajë vëmendjen e mediave roze.

Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP Kosova e ka bërë atë të njohur dhe e ka shtuar famën e saj në mediat kosovare.

Në rrjetet sociale, Alba është e vëmendshme dhe e përfshirë, duke ndarë momente të jetës së saj dhe duke komunikuar me ndjekësit e saj.

Në një postim të fundit, ajo ndau një video nga një vizitë në frizer, ku shfaqej e grymosur dhe e rregulluar me stil.

Pamja e saj shkëlqente, duke siguruar që tërheqte vëmendjen dhe admirimin e shumë njerëzve.

Në këtë mënyrë, Alba vazhdon të mbajë prezencën e saj të fortë në mediat sociale dhe të bëjë për vete admirues të rinj.

Shiko foton:

Të fundit