Web Analytics

Mbërrin nusja, kështu po duket Kiara sonte

Botuar nga: InfoKosova

Nusja mbërrin në tapetin e kuq, kështu duket Kiara Tito sonte.

Kiara Tito edhe pse nuk është banore dhe as finaliste e BBV, ka sonte vëmendjen kryesore.

Kujtojme se ajo do të celebrojë sonte dashurinë me Luizin që lindi në shtëpinë më të famshme.

Nërkohë Kiara Tito ka mbërritur në tapetin e kuq të BBV këtë finale dhe kështu duket moderatorja, e kuruar në detaje. Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reportal.al (@reportal.al)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT