Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Mbresa bëhet “nuse”, duket kaq e bukur

Mbresa, është ish banorja e Big Brother Vip Kosova e cila per publikun u be e njohur pikerisht me pjesemarrjen ne kete spektakel.

RRugetimi i saj ishte mjaft i bukur dhe ajo ishte një nga finalistet e “Big Brother Vip Kosova”.

Ajo po e shijon daljen nga Big Brother, me udhëtime e intervista të ndryshme.

Së fundmi, ishte e ftuar në një intervistë, por vëmendjen ia mori grimi dhe flokët që dukej si një nuse e ditëve të sotme.

Dukja e saj, po i pëlqen edhe bukuroshës Agnesa Vuthaj./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu