Web Analytics

Tag: Mbresa Hajrullahu

Mbresa shfaqet me foto si në përralla e veshur ne minifund, mahnit ndjekësit

Mbresa Hajrullahu, po i shijonë këto ditë verë. Së fundmi e veshur me një kostum “Pink”, shfaqet tejet unike. Ajo kostumin...

Mbresa vjen e ‘zjarrt’ me foto nga pushimet në bregdet

Pas një sezoni të shkëlqyer në moderimin e programit "Prive", Mbresa ka filluar pushimet e saj të shkëlqyera dhe...

Si asnjëherë më parë, Mbresa publikon foto në bikine nga pushimet

Mbresa, një nga moderatoret më të ndjekura në median rozë dhe më gjerë, vazhdon të marrë vëmendje për paraqitjet...

Mbresa provokon me foto pa të brendshme derisa ndodhet në pushime

Moderatoren dhe këngëtaren e njohur kosovare, Mbresa Hajrullahu, po e shijon pushimin e saj në mënyrën më spektakolare. Duke ndarë...

Mbresa bën ndërhyrje në fytyrë, nuk njihet me pamjen e re

Prezantuesja e njohur Mbresa Hajrullahu po shkakton shumë biseda në rrjetet sociale pas ndarjes së një fotogalerie ku tregon...

Mbresa ndryshon komplet dukjen në fytyrë, është bërë si aktore turke

Mbresa Hajrullahu u bë e njohur në publik me pjesëmarrjen në Big Brother Vip Kosova. Tani ajo po vazhdon punën...

Mbresa bën ndërhyrje në fytyrë, nuk njihet që është ajo?

Moderatorja Mbresa Hajrullahu ka bërë një paraqitje të jashtëzakonshme në paraqitjen e fundit. Ajo është shfaqur në skenë e veshur...

Mbresa e Big Brother bën ndryshimin drastik në pamje, mezi e njohëm!

Moderatorja kosovare Mbresa Hajrullahu ka bërë një debut të jashtëzakonshëm në Big Brother, duke shfaqur një stil të veçantë...

Mbresa e BBVK sjell foto nga vetura luksoze

Këngëtarja dhe moderatja e njohur kosovare, Mbresa Hajrullahu, ka filluar javën me aktivitete të shumta në rrjetin social Instagram,...

Mbresa dhe kunata e saj deputete shfaqen me fustana të njëjtë

Këngëtarja e njohur Mbresa Hajrullahu kohës së fundit ka qenë prezente në mediat rozë për lidhjen e saj. U përfol...

Feston ditëlindjen, e besoni dot sa vite mbushi Mbresa?

Këngëtarja e njohur, Mbresa Hajrullahu, ditën e sotme feston ditëlindjen. Me anë të një postimi në Instagram, bukuroshja është shprehur...

Mbresa rikthehet në Big Brother, ky do të jetë roli i saj

Mbresa u bë e njohur nga pjesëmarrja në edicionin e parë të “Big Brother VIP Kosova”. Një pjesë e mirë...