Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Mbresa e Big Brother bën ndryshimin drastik në pamje, mezi e njohëm!

Moderatorja kosovare Mbresa Hajrullahu ka bërë një debut të jashtëzakonshëm në Big Brother, duke shfaqur një stil të veçantë në çdo paraqitje të saj.

Edhe në moderimin e emisionit ‘Prive’ të natës së kaluar, ajo bëri një impakt të jashtëzakonshëm me veshjen e saj të zgjedhur me kujdes.

Nuk është vetëm veshja e saj e shkëlqyer që bëri të tërhoqte vëmendjen, por edhe grimi i lehtë dhe i rafinuar që e përfundoi pamjen e saj, duke e bërë atë të shkëlqejë në dritën e reflektuar të studios.

Mbresa Hajrullahu vazhdon të na mahnitë me stilin dhe elegancën e saj që nuk harrohet lehtë!

Shiko fotot:

Të fundit