Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Mbresa bën ndërhyrje në fytyrë, nuk njihet që është ajo?

Moderatorja Mbresa Hajrullahu ka bërë një paraqitje të jashtëzakonshme në paraqitjen e fundit.

Ajo është shfaqur në skenë e veshur me një jumpsuit të bardhë, i kombinuar me taka dhe një çantë të bardhë glamuroze.

Paraqitja e saj është perfektësuar me aksesorë dhe një grim të lehtë, ndërsa flokët i ka lënë të lëshuara.

Kjo paraqitje ka shkaktuar komente të shumta nga fansat brenda pak minutave.

Mbresa vazhdon të tregojë talentin e saj në fushën e moderimit, duke shfaqur jo vetëm profesionalizmin, por edhe një stil të veçantë dhe tërheqës.

Megjithatë, disa ndjekës kanë komentuar se fytyra e saj duket e ndryshuar dhe e vështirë për t’u njohur, duke nxitur debate në rrjetet sociale nëse ajo ka bërë ndonjë ndërhyrje në fytyrë.

Shiko videon:

Të fundit