Web Analytics

Mc Kresha dhe gruaja e tij sjellin foton më të ëmbël nga Stambolli

Botuar nga: InfoKosova

Rep-artisti i njohur Mc Kresha është mjaftë aktiv në skenën e muzikës.

Çifti duket se janë me pushime për disa ditë në Turqi.

Andaj bashkëshortja e tij Xina ka ndarë një foto ku shihet të lumtur në krahët e njeri tjetrit.

Ajo kishte shkruar “Përshëndetje Samboll”./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT