Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tag: Mc Kresha

Mc Kresha me gruan e tij habitin me stilin që zgjedhin për të shkuar në market

Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij janë një nga çiftet që nuk diskutohen edhe shumë në mediat rozë. Por, së...

Gruaja e Mc Kreshes publikon pamje brenda shtëpisë së tyre, ja si e kanë rregulluar

Erzina është bashkëshortja e reperit të njour Mc Kresha. Ajo është aktive në rrjete sociale ku herë pas here sjell...

Nusja e Kreshes publikon foton e papritur, fëmija i’a bëjnë shtëpinë ‘hallakamë’

Erzina është bashkëshorja e këngëtarit të njohur Mc Kresha. Ajo është goxha aktive në rrjete sociale ku së fundmi ka...

Mc Kresha dhe gruaja e tij sjellin foton më të ëmbël nga Stambolli

Rep-artisti i njohur Mc Kresha është mjaftë aktiv në skenën e muzikës. Çifti duket se janë me pushime për disa...

Gruaja e Mc Kreshes publikon foton më të bukur me Kreshen dhe vajzën e tyre

Erzina është bashkëshortja e reperit të njohur Mc Kresha. Ajo është goxha aktive në rrjete scoiale ku tashmë sjell shpesh...

Gruaja e Mc Kreshes sjell video ‘romantike’ me Kreshen në ambientet e shtëpisë

Mc Kresha dhe Xina, bashkëshortja e tij sot kanë nisur ditën krejt ndryshe. Çiftit nuk po i pengojnë ditët me...

Si do të reagoj Kresha? Gruaja e tij e imiton dhe publikon videon në TikTok! (Video)

Erzina është e njohur në publik si bashkëshortja e reperit të dashur për publikun Mc Kresha. Ata janë edhe prindër...

Gruaja e Mc Kreshes publikon foton e ëmbël me Kreshen dhe vajzën e tyre

Reperi i njohur Mc Kresha është mjaft i rezervuar sa i përket jetës private. Por, gruaja e tij Xina është...