Web Analytics

Me 50 kilogramë më pak, Linda Halimi duket si tjetër person

Nga: InfoKosova

Është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Fjala është për Linda Halimi, e cila njihet si artiste që këndon live, derisa jetën dhe aktiviteti e saj e zhvillon në Amerikë.

Përveç jetës profesionale, Linda është komentuar shumë edhe për jetën e saj personale, pas martesës me një burrë jo shqiptar.

Por kjo nuk e ka ndalë këngëtaren Halimi që të tregohet e suksesshme në profesionin e saj prej këngëtareje.

Linda shpesh është komentuar edhe për peshën e saj ajo vite me parë ishte tepër e plotë.

Ndërsa tani Linda është një ndër femrat me trupin me të mirë në mesin e këngëtareve shqiptare.

Në postimet e fundit, Linda nuk heziton të ekspozojë trupin në top formë, Linda mund të jetë edhe motuvieuse për femrat tjera që janë me peshë, se me punë mund të arrihet gjithçka.

Me poshtë i gjeni disa foto të Lindës  tani kur trupi i saj është në top formë./Orainfo/

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT