Web Analytics

‘Mëngjesi me nanën’ Learta sjell foton më të bukur nënë e bijë

Learta Jakupi dhe nëna e saj Drita duket se janë të pandashme.

Edhe pse Learta është e martuar dhe nënë e dy fëmijëve ajo gjen kohë që të kaloj edhe me nënën.

Së fundmi ato e kanë shijuar bashkë kafen e mëngjesit ku sigurisht sollën edhe një foto për publikun.

‘Mëngjesi me nanën’ ka shkruar Learta krahas fotos së bukur me të ëmën./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika