Web Analytics

Meridiani i lë afat Luizit për të kuptuar gabimin që bëri

I ftuar në “Shqipëria Live”, Luiz Ejlli la të kuptohet se mes tij dhe Meridian Ramçajt nuk ka miqësi, ndryshe nga sa është shprehur ky i fundit.

“Kam parë se jam njeriu me më shumë shokë në Republikën e Shqipërisë.

Meridiani, a ka bërë mirë a ka bërë keq që më ka mbështetur nuk e di, unë e njoh atë sa të njoh ty(i drejtohet moderatorit).

Ama të dalë Meridiani apo shumë të tjerë të thojë se ‘Unë jam menaxheri etj etj’, kjo është e tepruar”, tha Luizi në Shqipëria Live.

Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar sërish Meridiani.

Në një video të publikuar në Instagram, ai shkruan:

“Jam mësuar t’u jap njerëzve kohë, shance të dyta dhe të treta për të mos patur hapsirë për të thënë e bëra gabim.

Pasi diçka e përsëritur shumë herë nuk është gabim, por i qëllimshëm”.

Në një tjetër postim, Meridiani shkruan: “Kur të kapin ethet e së vërtetës”.

Nga rubrika