Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Mes djalit dhe vajzës, Aurela Hoxha e ka një fëmijë të preferuar

Modelja Aurela Hoxha është nënë e dy fëmijëve, të birit Alaron dhe të bijës që vetëm së fundmi ia zbuloi emrin, Luna/Ea.

Ajo jeton me partnerin misterioz në Spanjë dhe megjithëse kemi parë foto të saj me fëmijët apo me partnerin, kurrë s’na ka treguar portretin e tyre.

Duket se Aurela kërkon të ruajë hermetike disa detaje nga jeta e saj private, por në ditëlindjen e të birit nuk rezistonte dot pa bërë një urim.

Madje, në urim zbuloi se mes djalit dhe vajzës, i biri është fëmija i saj i preferuar.

“Gëzuar ditëlindjen fëmijës tim të preferuar! (Shhh, mos i trego Luna/Ea’s.

Te duaaa jeta ime, falenderoj Zotin ç’do dite qe te solli ne jeten time, ti i jep kuptim ! Te duaaaaa, te duaaaam! Frym! ”– shkroi ajo, edhe kësaj here pa treguar portretin e të birit.

Nga rubrika