Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Nita ndryshon dukjen pasi doli nga BBV, mezi njihet në foton e fundit

Nita Latifi ishte e vetmja pjesëmarrëse nga Kosova në Big Brother Vip Albania 2.

Ajo ka arritur që të qëndroj për shumë gjatë deri në gjysmë finale dhe për pak nuk e arriti dhe finalen.

Por, edhe pas mbarimit të lojës ajo po vazhdon të marrë vëmendje me deklaratat e saj për banorët por së fundmi edhe me dukjen.

Në foton e fundit që publikoi buzët i duken më të fryra dhe foto është e rregulluar mjaft shumë pasi mezi njihet që është ajo./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu