Web Analytics

“Mezi pres…”! Eros Grezda dhe Ajsel Abazi së shpejti do bëhen prindër

Botuar nga: InfoKosova

Futbollisti Eros Grezda nuk është duke shkëlqyer në fushat e blerta, por në fushën e dashurisë duket se po i ecën siç është më së miri.

Pas ndarjes nga modelja Oriola Marashi, ai nisi marrëdhënie e më pas u martua me këngëtaren Ajsel Abazi.

Po mesa duket çifti s’ka pritur shumë dhe kanë marrë hapin e madh. Ata zbuluan se janë në pritje të fëmijës së parë.

Ishte futbollisti ai i cili pubikoi një foto bashkë me bashkëshorten e cila shihet e veshur me të bardha, me barkun e rrumbullakosur.

”Mezi pres të të takoj”-shkruan Eros duke mos zbuluar gjininë e foshnjes.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT