Web Analytics

Luizi bën videon për fansat, ata e kapin një detaj të rëndësishëm (VIDEO)

Luiz Ejlli postoi dje në “Instagram”-in e tij një video ku falenderoi fansat për mbështetjen e madhe që i kanë dhënë gjatë rrugëtimit në “Big Brother VIP”.

Këngëtari i njohur premtoi se do ua shpërblejë me gjithë ato gjëra që do bëjë me ëndrrën e tij që është muzika.

Mirëpo fansat kanë kapur dhe një detaj te video e Luizit.

Prapa tij shihen disa piktura, që ndodhen në shtëpinë e Kiara Titos.

Kaq është dashur që komentuesit të shprehen të lumtur që çifti është bashkë.

Shiko foton:

Nga rubrika