Web Analytics

Mimoza Mustafa bën edhe një ndërhyrje në fytyrë, ja si duket tani (Foto)

Nga: InfoKosova

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa.

Por, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka shkuar tek një mjek estetik, për të bërë ndonjë intervenim./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT