Web Analytics

Mimoza Mustafa bën edhe një ndërhyrje në fytyrë, ja si duket tani (Foto)

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa.

Por, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka shkuar tek një mjek estetik, për të bërë ndonjë intervenim./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika