Web Analytics

Moderatorja e RTK-së në këtë gjendje e pi kafenë e mëngjesit

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajse çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Se fundmi ajo ka publikuar një foto ku tregon se është duke e pirë kafen e mëngjesit.

E parregulluar dhe serioze, Brikena prapë se prapë shfaqet joshëse. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika