Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Moderatorja Kaltrina Mikushnica humb personin e zemrës, bën postimin prekës në Instagram

Kaltrina Mikushnica është një nga moderatoret më të mira shqipotare.

Ajo së fundmi përmes një njoftimi në Instagram ka njoftuar se ka ndërruar jetë gjyshja e saj.

‘Ana jem, Gjyshja jem e mira na la.

Zoti të shpërbleftë me të mirat e asaj bote për cdo buzëqeshje që na e ke dhanë sa herë kena pas nevojë për ty’ ka shkruar Kaltrina ku njofton edhe për vendin dhe orarin e varrimit./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit