Web Analytics

Moment që nuk duhet ta humbni, Mariana i imiton, fermerët shkrihen së qeshuri

Botuar nga: InfoKosova

Atmosfera e gëzimit dhe argëtimit vazhdon të dominohet në ambientet e “Ferma VIP”, ku sot një moment i veçantë ka bërë të gjithë të humbasin frymën nga qeshja.

Duke qëndruar në dhomën e gjumit, aktorja e njohur Mariana Kondi ka vendosur të bëjë një surprizë për fermerët duke i imituar ato.

Duke kapur lëvizjet, mënyrën e ecjes dhe edhe stilin e foljes së secilit prej tyre, Mariana ka dhënë një shfaqje të vërtetë spektakolare.

Reagimi i fermerëve nuk ka ndryshuar, ata janë shkrirë në valën e madhe të qeshjes që ka shkaktuar imitimi i Marianës.

Atmosfera e gëzimit në fermë është shtuar ndjeshëm, ndërsa fermerët kanë shkëmbyer batuta dhe komente të shkëlqyera me njëri-tjetrin, duke e bërë këtë moment të pamohueshëm për të gjithë.

Shiko videon:

Të FUNDIT