Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Monika i jep fund beqarisë? Zbulon datën se kur do të martohet!

Monika Lubonja shpesh here eshte bere teme e mediave roze me deklaratat e saj.

Monika Lubonja shpesh bën intervista me ndjekësit dhe së fundmi në një të tillë ajo i është përgjigjur pyetjes së famshme se kur do martohet.

“Kur do t’na bëhesh nuse me vello”, e pyet ndjekësi Monikën.

“Ja të shikojmë nga 24 tani”, është përgjigjur aktorja.

Shiko foton:

Të fundit