Web Analytics

Etiketim: Monika Lubonja

E grimuar si “loçkë”, Monika duket si një 20 vjeçare në...

Monika Lubonja, është padyshim njëra nga artistet më bagazhin më të madh në skenën artistike.Ajo me filmat dhe pjesëmarrjen e saj në shfaqje të...

Monika thumbon Ilirin dhe Sabianin: “Është fjalë e madhe të thuash...

Monika Lubonja duket sikur i ka patur gati “thumbat“ për prishjen e miqësisë mes Ilir Shaqirit dhe Sabianit.Në një postim në Instagram aktorja e...

Monika i vë flakën rrjetit me rroba banjo, por dikush nuk...

Aktorja Monika Lubonja vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe tejet aktive në rrjetet sociale, ku nuk po i kursen fotot nga përditshmëria.Së...

Monika Lubonja ekspozon linjat superseksi në bikine, por vëmendjen e mori...

Aktorja e njohur, Monika Lubonja ka nisur pushimet, ajo ka ndarë në Instagram disa foto nga plazhi i jugut të Shqipërisë.Monika shfaqet shumë superseksi,...

Monika dhe Antonela tallen me dasmën e Ilirit?

Gjatë Ditës së djeshme në media qarkulloi lajmi i martesës së Ilir Shaqirit.U tha se ai do bënte një festë në Durrës me rreth...

Nuk do ta besoni, Fifit kjo banore e Big Brother ia...

Brenda shtëpisë ato ishin shoqe të ngushta, mesa duket gjërat mes Arjola Demirit dhe Fifit nuk janë mirë.Të paktën këtë ka nënkuptuar këngëtarja...

Ç’është kjo që ke bërë?’, si reagoi gruaja e Tan Bramës...

Një nga momentet më të përfolura nga ditëlindja e Monikës ishte kërcimi i saj sensual me koreografin dhe ish-banorin e “Big Brother VIP”, Tan...

Nga vallëzimi me pilotin te “takimi” i Arjolës dhe Antonelës, çfarë...

Aktorja e njohur e humorit, Monika Lubonja festoi me datë 13 Prill ditëlindjen.Ajo mbushi 54 vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk...

Sabiani është njëriu që nuk doja ta bëja pjesë të festës:...

Monika Lubonja, pak ditë më parë festoi ditëlindjen dhe pamjet nga festa po diskutohen shumë në rrjete sociale, festa ishte e organizuar shumë bukur...

Monika Lubonja “nxjerr” hapur produksionin e BBV

Monika Lubonja ish banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri BBV, po qëndron mjaft aktive në botën televizive, ajo së fundmi ka qenë...

LAJMET MË TË LEXUARA