Web Analytics

Mot me diell, temperaturat deri në 18 gradë

Botuar nga: InfoKosova

Për të martën në Kosovë parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 3 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 18 gradë.

Siç njofton MeteoKosova era do të fryjë nga kuadrati i perëndimit dhe jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme në regjionin e Gjakovës, me shpejtësi prej 20-54 km/h. /Telegrafi/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT