Web Analytics

Ndodh edhe kjo, qytetari refuzon Becin dhe Spahinë, ‘voton’ Luizin për kryetar Bashkie në Shkodër (Foto)

Benet Beci u votua nga shumica e shkodranëve për të qenë ai qytetari i parë në katër vitet e ardhshme.

Ndërkohë që edhe kandidati tjetër, ai i koalicionit Bashkë Fitojmë, Bardh Spahia mori një numër të konsiderueshëm votash.

Por ka patur edhe nga ata qytetarë që nuk preferuan asnjërin nga dy kandidatët, duke shtuar në fletën e votimit atë që ata do të donin të ishte kryetar Bashkie i Shkodrës.

Eshte shperndare nje foto ne rrjete sociale ku dikush ka shkruar emrin e Luizit ne fleten e votimit.

Shiko foton:

Nga rubrika