Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Ndryshimi drastik ndër vite i Alketa Vejsiut, do habiteni

Alketa Vejsiu është ndër moderatorët më të njohura në media rozë dhe jo vetëm.

Ajo ka vite që është pran publikut që çdoherë ka mirëpritur projektet e saj.

Disa nga ndjekësit kanë krahasuar foto të Alketës që nga fillimet e saj e deri këto të fundit.

Duket se bukuria e ka përcjellur moderatoren ndër vite./kosovarja

Shiko foton:

Të fundit