Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Ilnisa befason me deklaratën për Meritonin

Nëse ekziston një takim që po shkakton një rrëmujë të vazhdueshme në median rozë, ai është ai i Meritonit dhe Ilnisë, të cilët janë bërë temë e diskutimit të pafund në media.

Ndërsa ata kanë kapur zemrat e një numri të madh ndjekësish, postimet e tyre në rrjetet sociale vazhdojnë të marrin vëmendjen e shumëkujt.

Në një rast të fundit, Ilnisa ka ndarë një fragment videoje nën zërin e Ledionit, ku përshkruhet dashuria e tyre si një “përrallë”.

Në vijim të kësaj videoje, ajo ka shkruar thjesht: “Te dua”.

Reagimi nga ndjekësit nuk ka vonuar të vijë, me pëlqime dhe komente të mahnitshme që mbartën përshëndetje dhe inkurajime për çiftin. Kjo përforcim i dashurisë së tyre është vërtetë bërë objekt i vëmendjes dhe mbështetjes së pafundme nga fansat e tyre që janë në krahun e tyre që nga fillimi i lidhjes brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilnisa Agolli (@ilnisa.agolli)

Të fundit