Web Analytics

Në mes të vapës, Jonida sjell foto atraktive veshur në të shkurtra

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Jonida Vokshi, vazhdon të jetë e aktive në rrjetet sociale, duke ndarë postime të ndryshme me ndjekësit e saj.

Dje, ajo ka publikuar disa fotografi tërheqëse, të cilat tregon se i ka bërë “në mes të vapës”.

“I kapëm ca foto në mes të vapës”, ka shkruar Jonida në postimin e saj.

Shiko fotot:

Nga rubrika