Web Analytics

Nëna dhe kunata e Leartes vishen me fustana të njejtë, re e vjeherr mahnitin me dukjen

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjashme dhe të bukura.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme nga jeta e saj private.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet me fustan me ngjyra të njëjta me rejën e saj Necën dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika