Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
28.7 C
Pristina

Nëna e Leartës e ‘hedh poshtë’ vajzën për rejën, ky është veprimi i saj publik

Learta Jakupi është emër i njohur për publikun pas marteses me djalin e Shyhrete Behlulit.

Mirëpo duke qenë se shpesh sjell foto me familjen tashme edhe nëna e saj Drita është e njohur për publikun.

Së fundmi Drita ka publikuar një foto ku në njërin krah ka vajzën e saj Leaten dhe në krahun tjeter rejën e saj Necen.

Vëmendje mori përshkrimi i fotos ku ajo e konsideron rejën si krah të djathtë duke e konsideruar si vajzën e saj.

”Krah të djathtë në cdo hap të jetës! E lumtur që jeta më solli një vajzë të dytë!”./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika