Web Analytics

Nëna e Leartes ‘shtyhet’ me të bijen, shfaqet me frizurë e fustan të gjatë

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjashme dhe të bukura ku shpesh ndajne fotografi krah njera tjetres.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme ku me shume sjell foto te gatimeve por nuk mungojne as foto personale e me familjaret.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika