Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
20.7 C
Pristina

Nita Latifi pozon nga shtrati dhe ka një pyetje për të gjithë

Ish-banorja e “BBVA”, po e shijon kohën jashtë shtëpisë.

Nita Latifi vazhdimisht po shihet aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundmi, ka postuar një fotografi nga shtrati, teksa ka pyetur ndjekësit e saj se ai ka marrë malli për “BBVA”.

Po juve, iu mori malli?/Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika