Web Analytics

Nita Latifi pozon nga shtrati dhe ka një pyetje për të gjithë

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e “BBVA”, po e shijon kohën jashtë shtëpisë.

Nita Latifi vazhdimisht po shihet aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundmi, ka postuar një fotografi nga shtrati, teksa ka pyetur ndjekësit e saj se ai ka marrë malli për “BBVA”.

Po juve, iu mori malli?/Kosovarja/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT