Web Analytics

Një dhëndër si Luizi, bën gjestin e madh për vjehrrin e tij, babain e Kiares

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli është fituesi i BBVA 2 që vazhdon të komentohet edhe për sukseset në muzikë por edhe jetën private.

Ai po vazhdon të tregoj se është i përkushtuar ndaj kiares dhe familjes së saj ashtu sic tregonte sa ishin pjesë e BBVA ku edhe u njohën ndërsa tani presin të bëhen me fëmijë.

Së fundmi Luizi ka publikuar një foto në Instastory ku shihet se është duket folur me kamerë me babain e Kiares.

‘Edhe 100 o vjeherr’ ka shkruar ai krahas fotos duke u treguar mjaft i respektueshëm për të mos harruar ti bëj një urim publik vjehrrit./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT