Web Analytics

Një dhëndër si Luizi, bën performancë mahnitëse me gjyshërit e Kiares (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i mirënjohur Luiz Ejlli është tejet aktiv në mediat sociale.

Ai ka publikuar një video mjaftë të bukur ku ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Shihet duke kënduar dhe vallëzuar me gjyshin e Kiarës.

Andaj nga kjo kuptojmë se ai gëzon raport të ngushtë me familjarët e bashkëshortes./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT