Web Analytics

Nuk do besoni si dukej Arjola Demiri dhjetë vite më parë

Aktorja e njohur, Arjola Demiri ka fituar simpatinë e publikut me role të ndryshme.

Krahas karrierës së suksesshme, aktorja ka krijuar edhe një bazë fansash në rrjetet sociale ku sjell imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi ajo u kthye prapa në kohë duke postuar imazhe të realizuara para dhjetë vitesh.

Në imazhe, Arjola shihet e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë të gjelbër me print tigri teksa pozon para një makinë të bardhë.

“03.05.2013, para 10 vitesh”, ka shkruar aktorja sipër postimit.

Aktorja dukej në formë të mrekullueshme teksa vëmendje merrnin linjat e saj dhe trupi i gjatë.

Ndryshe, theksojmë që për përvec si aktoren, fansat u lidhën edhe më shumë me të pas pjesëmarrjes së saj në edicionin e parë të Big Brother VIP Albania.

Ndërkohë, Arjola aktualisht po vazhdon të jetë e angazhuar në emsionin e famshëm të humorit “Portokalli”.

Nga rubrika