Web Analytics

Nuk do besoni si duket Edona Llalloshi në foto pa filtra

Këngëtarja e njohur padyshim se duket bukur në çfarëdo forme.

Edona Llalloshi, krahas dukjeve me makijazh dhe të kuruara, në foton e fundit është paraqitur më ndryshe.

Ajo shihet se ka pozuar krejtësisht spontanisht në foto, me veshje ngjyrë të zezë dhe atlete me ngjyrë të bardhë.

Fotos ia ka shtuar edhe më shumë hijeshinë buzëqeshja e saj edhe pse pa filtra dhe pa editim.

Mendoni edhe ju?/Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika