Web Analytics

Nuk do ta besoni sa vjeçare është Armonda, e tregon vetë

Flamur dhe Armonda janë një nga ciftet më të njohura shqiptare në rrjete sociale.

Ata ka shumë vite që sjellin copëza nga jeta e tyre për fansat që kanë dëshirë ti shohin.

Por, ae keni ditur se sa vjecare është Armonda?

Ajo ka marrë një pyetje për moshën nga një ndjekëse në Instagram ndërsa nuk ka nguruar të tregoj se është 25 vjec./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika