Web Analytics

Egzona vishet njejtë me fëmijët, kaq bukur po duken

Botuar nga: InfoKosova

Egzona Muqiqi dhe Albatrit Muqiqi janë prindër të tre fëmijëve.

Ata kanë edhe binjakë ku Egzona gjithmonë ka marrë vëmendje me mënyrën si i ka veshur.

Së fundmi ajo ka vendosur që me fëmijët të kombinohet në veshje.

Ajo ka realizuar një video me ta ku më pas u bashkohet edhe Albatriti.

Po duken kaq bukur, familje e mrekullueshme apo jo?/InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x