Web Analytics

Oltës i vjen një ‘mysafir’ i paftuar, ja si reagon (Video)

Nga: InfoKosova

Aktorja Olta Gixhari e cila mori famë të madhe me pjesëmarrjen në Big Brother Albania 2 po vazhdon të jetë aktive në rrjetesociale.

Së fundmi ka publikuar disa pamje nga lokali Arka ku i shohim që rrinë gjithmonë Luizi dhe Kiara.

Por, në njërën nga videot ajo ka zbuluar se tek tavolina e saj shkoi një mace.

Ndërsa ka befasuar me ëmbëlsinë që ka treguar në këtë rast duke u munduar që ta ushqej e duke i folur me ëmbëlsi./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Oltës i vjen një ‘mysafir’ i paftuar, ja si reagon (Video)

Nga: InfoKosova

Aktorja Olta Gixhari e cila mori famë të madhe me pjesëmarrjen në Big Brother Albania 2 po vazhdon të jetë aktive në rrjetesociale.

Së fundmi ka publikuar disa pamje nga lokali Arka ku i shohim që rrinë gjithmonë Luizi dhe Kiara.

Por, në njërën nga videot ajo ka zbuluar se tek tavolina e saj shkoi një mace.

Ndërsa ka befasuar me ëmbëlsinë që ka treguar në këtë rast duke u munduar që ta ushqej e duke i folur me ëmbëlsi./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT