Web Analytics

Nuk e besoni sa paska ndryshuar Azemi i Big Brother, nuk njihet

Botuar nga: InfoKosova

Azem Gagica dikur ishte prezent në Tik Tok dhe e njihnin mirë shumë nga përdoruesit e këtij rrjeti social.

Popullariteti i tij u rrit me të shpejtë kur ai u bë pjesë e shout real “Big Brother VIP Kosova”, ku qëndroj për një kohë të konsiderueshme.

Azemi, edhe pas dalies nga “BBVK” ka mjaftë vëmendje në rrjete sociale dhe jo vetëm.

Në fotot e fundit, ai shfaqet i transformuar dhe gati nuk njihet, madje e quan vetën “Batman”./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT