Web Analytics

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish banorja e BBVA habit me deklaratën për Saren!

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e Big Brother VIP, Mikela Pupa ka ngritur dyshime se Sara Gjordeni mund të ketë pasur lidhje me Noizyn dhe Capital T.

Gjatë një loje me foto në rubrikën “Mos i Bjer me Top” në E Diel, ajo vendosi foton e Sarës në të njëjtin vend me atë të dy këngëtarëve të famshëm.

Mikela: Nuk kam asnjë lloj mendimi për Sarën.

Ronaldo: Po për ishat e Sarës?

Mikela: Po i di Sara punët e saj vetë se çfarë bën, nuk është se më pëlqen loja e saj në Big, por që…

Ronaldo: Noizy, reperi ynë nga Lushnja…

Mikela: Dikur kur kam qenë e vogël e dëgjoja goxha por që, edhe Noizyn e lëmë me Sarën se ku i dihet.

Ronaldo: Capital T?

Mikela: Capitalin do ta çojë tek Sara.

Pse kanë pasur gjë bashkë këta?

Mikela: Jo…

Të FUNDIT