Web Analytics

Nuk është Kiara, kjo femër po ja ‘merr shpirtin’ Luizit

Pas daljes nga “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli i është rikthyer sërish muzikës, ku prezantoi këngën e tij të parë “Dy Shotsa”, bashkëpunim me Donald Veshaj, teksa nuk kanë munguar edhe koncertet e shumta në Shqipëri dhe Kosovë.

Dy netët e fundjavës që lamë pas, ai ishte në Gjakovë, teksa fundjavën e ardhshme do të jetë në Ferizaj.

Këtë gjë na i ka bërë me dije vetë Luizi përmes një postimi në InstaStory, ku na ka prezantuar dhe “menaxheren” e tij.

Bëhet fjalë për gazetaren e “Big Brother Vip”, Petrina Gorica, e cila e kishte nën “menaxhim” Luizin edhe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pas daljes nga BBV, siç duket ajo po merret sërish me Luizin, ku i menaxhon datat e koncerteve.

Luizi: Si ju kam o çapaçula, kjo është ajo që ma merr shpirtin mua, që mi cakton datat, kjo këtu.

Petrina: E di që kemi kaluar në vitin 2024?

Luizi: A e shef? Iku me datën 2024.

Petrina: S’ka më Vit të Ri të rrish pushim.

Luizi: Ja pra, ja kjo po ma merr shpirtin, kjo më thotë do shkosh në këtë vend këtu, do shkosh në atë vend atje.

Petrina: E di ku jemi të shtunën?

Luizi: Në Ferizaj, Ferizaj shihemi atje, do e djegim.

Nga rubrika