Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Nuk është Sara, ja me kë është i dashuruar DJ Pm

Dj i njohur kosovar Pajtim Krasniqi vazhdon të jetë një nga të preferuarit e koncerteve.

Duke qenë aktiv edhe në rrjetet sociale së fundmi ka postuar disa fotografi të reja për ndjekësit e tij.

Në mbishkrim ai ka thënë se është i dashuruar por në tutat e tij që kishte veshur.

Kujtojmë se PM dhe Sarah janë në lidhje romantike prej dy vitesh dhe kohë pas kohe kalojnë edhe pushime së bashku./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika