Web Analytics

‘Nuk kam pasur kohë të rri as me nënën time’, Luiz Ejlli tregon si është jeta e tij tani pas BBV

Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” dhe u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve dhe thashethemeve dhe ka treguar projektet e reja të tij.

Gjithashtu Luizi ka treguar edhe si është tani jeta e tij pas mbarimit të “BBV2”.

Ai ka treguar se qe kur ka dal jashte shtepise se Big Brother Vip Albania ka qene aq shume i angazhuar sa nuk ka mundur te kaloj kohe sa duhet as me nenen e tij.

Ndersa sa i perket ish banoreve ai tha se eshte takuar me Kristin dy tre here dhe me disa te tjere ka folur vetem ne telefon.

 

Nga rubrika