Web Analytics

‘Nuk kam pasur kohë të rri as me nënën time’, Luiz Ejlli tregon si është jeta e tij tani pas BBV

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” dhe u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve dhe thashethemeve dhe ka treguar projektet e reja të tij.

Gjithashtu Luizi ka treguar edhe si është tani jeta e tij pas mbarimit të “BBV2”.

Ai ka treguar se qe kur ka dal jashte shtepise se Big Brother Vip Albania ka qene aq shume i angazhuar sa nuk ka mundur te kaloj kohe sa duhet as me nenen e tij.

Ndersa sa i perket ish banoreve ai tha se eshte takuar me Kristin dy tre here dhe me disa te tjere ka folur vetem ne telefon.

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT