Web Analytics

Nuk përmbahen Sara dhe Bardhi, momente intime në mes të natës duke u puthur e përqafuar

Botuar nga: InfoKosova

Sara dhe Bardhi në orët e vona të natës kanë dalë në oborrin e shtëpisë më të madhe në Shqipëri BBV, për të kaluar disa momente vetëm.

Ata vendosën të hynin në pishinë edhe pse në fillim ngurruan sepse iu duk shumë ftohtë.

Pasi hynë ata filluan të prekeshin dhe të t’i jepnin përqafime njëri-tjetrit.

Më pas ishte Sara ajo që e ka puthur në buzë Bardhin, duke krijuar kështu një atmosferë shumë romantike.

Vëllai i madh duke parë momentet intime që po kalonin bashkë, i vendosi gjithashtu një këngë romantike në sfond.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT